Unga Talanger – se alla deltagare

Unga Talanger 2018

Rasmus Anderstedt - Skanska Sverige AB
Mikael Berggren - JM AB
Mikaela Ericsson - Bonava
Emelie Gruber - Ramböll
Sarah Gustavsson - Briab
Anton Hansson-Böe - Skanska
My Hellqvist - JM AB
Martina Jelvinger - Briab
Emma Johnsson - BAU Byrån för arkitektur och urbanism
Sonny Karlsson - Bonava Sverige AB
Markus Nilsson - Brandskyddslaget AB
Martina Nilsson - Locum AB
Jessica Nordlander - Bonava Sverige AB
Frida Norstedt - Skanska Sverige AB
Marcus Sydh Göransson - Svenska kyrkan

Unga Talanger 2017

Daniel Andersson - Brandskyddslaget
Jonas Andersson - NCC Construction AB
Emelie Appelberg - Ramböll AB
Daniel Eklund - Top Housing Project Management AB
Nabaz Eliassi - Skanska AB
Caroline Jansson - AB Svensk Byggtjänst
Irina Juric - Stockholm Stad
Axel Lindgren - Arcona AB
Jennie Lövgren - Brandskyddslaget
Emelie Malm - Bjerking AB
Nima Moshiri - Build Sweden Consulting
Stina Nohldén - JM AB
Viktor Peterson - BAU
Joakim Skålander - Ramböll AB
Layna Sparri - Locum AB
Ebba Storm - Ramböll AB
Olov Sundström - Briab
Emma Söderström - Locum AB
Elbunit Zeciri - JM AB

Unga Talanger 2016

Helena Andersson - Bravida
Lisa Broberg - Brandskyddslaget
Robin Ekstrand - JM AB Region Öst
Amanda Ersson - White Arkitekter
Ina Hällgren - Cowi AB
David Karlsson - Tyréns
Fredrik Kindstedt - Bravida
Nicklas Magnusson - Tyréns
Emilia Norin - Tyréns
Frida Persson - BAU
Marcus Pettersson - JM AB Region Öst
Sara Roos - Skanska
Susanne Segerstein - Ramböll AB
Sebastian Sundberg - Ramböll AB
Rebecca von Gegerfelt - Statens Fastighetsverk

Unga Talanger 2015

Anna Nilsson – Statens Fastighetsverk
Ann-Sofi Vase – JM AB
Bob Bark – Svenska Bostäder
Christian Antonio – Locum
Daniel Nilsson – Svenska Bostäder
David Grudéus – JM AB
Erik Hammarström – Trafikkontoret
Filip Johansson – Tyréns
Fredric Olsson – Skanska Teknik
Johan Andersson – Brandskyddslaget
Karin Olsson – Link Arkitektur
Marcus Nordin – Veidekke Entreprenad
Martina Schwartz-Bergman – Skanska Sverige
Morris Abdulahad – Tyréns
Nadja Burman – BAU
Saga Wennberg Jernberg – Cowi
Tobias Rasping – Arcona
Victor Enblom – Tyréns
William Bjureland – Skanska Teknik
Zahir Ismail – Vega Energi AB
Åsa Lundmark – Locum

Unga Talanger 2014

Axel Jönsson – Brandskyddslaget AB
Faranas Maneekum – Bygg-Fast Projekt AB
Fredric Sundström – Byrån för Arkitektur & Urbanism BAU AB
Lisa Björk – FireTech Engineering emron AB
Oscar Fex – Micasa Fastigheter i Stockholm AB
Anna Widell – Ramböll Sverige AB
Victor Olsson – Ramböll Sverige AB
Hampus Asp – Säker Vatten AB
Henrik Stellnert – Tyréns AB
Fredric Kihlberg – White Arkitekter AB

Unga Talanger 2013

Karin Winroth – Bjerking AB
Simon Israelsson – Brandskyddslaget AB
Caroline Jödahl – Byrån för Arkitektur & Urbanism BAU AB
Linus Sundin Eriksson – LINK Arkitektur AB
Emmelie Ingemarsson – NCC AB
Sara Sundelin – NCC Construction Sverige AB
Emelie Fransson – Ramböll Sverige AB
Bengt Engström – Skanska Stomsystem AB
Asmaa Shamma – Skanska Sverige AB
Lina Olofsson – SWECO Management AB
Elin Ritter – Säker Vatten AB
Anna Klockare – Temagruppen Sverige AB
Henrik Gustafsson – Temagruppen Sverige AB
Kristina Philipson – White Arkitekter AB

Unga Talanger 2011/2012

Henric Persson – Bravida Sverige AB Division Stockholm
Andreas Elofsson – COWI AB
Eric Bergman – Fortifikationsverket
Nina Kling – JM AB
Caroline Csemiczky – LINK Arkitektur AB
Hans Christian Callisen – Ramböll Sverige AB
Lisa Svedin – Region Gotland Samhällsbyggnadsförvaltningen
Hansi Karppinen – Skanska Sverige AB
Maria Stridh – Skanska Sverige AB
Linus Wåhlin – STRABAG Sverige AB
Robert Sörqvist – SWECO Management AB
Carlos Siles – SWECO Rail AB
Britta Wessén Modig – Tikkurila Sverige AB.
Christina Engerup – Veidekke Entreprenad AB Region Bygg Stockholm
Kristoffer Roxbergh – White Arkitekter AB

Unga Talanger 2010/2011

Malvina Lilja – SWECO TransportSystem AB
Jindar Türkan – Ramböll Sverige AB
Tania Tello – Skanska Sverige AB
Roushanak Rouhani – Stockholms stad Trafikkontoret
Shabnam Khabazbashi – SWECO Architects AB
Emil Hoolmé – SWECO Management AB
Erik Alm – Temagruppen Sverige AB
Martin Styring – Tengbomgruppen AB
Anna Wenglin – Veidekke Entreprenad AB
Johan Drugge – Veidekke Entreprenad AB

Unga Talanger 2009/2010

Martin Olsson – Build Sweden Consulting AB
Andreas Hölne – Deloitte AB
John-Henrik Frostell – ELU Konsult AB
Carl-Johan Måwe – Envac Scandinavia AB
Pontus Allard – KONE AB
Cecilia Möller – NCC Construction Sverige AB
Lena Törnvall – Rotpartner Stockholm AB
Malin Paulsson – SWECO Architects AB
Markus Bley – Veidekke Entreprenad AB Region Bygg Stockholm